Loading...

Huge Labs Anabolic One
Huge Labs Anabolic One Huge Labs Anabolic One Huge Labs Anabolic One

Anabolic One ®

Hodnocení: 5/5
Anabolic One - 330 mg (90 tab) / Huge-Labs
Testosterone / Myostatin Inhibitor
Cena: 299,00 €
Balení:
90 tab.
  • Info
  • Hodnocení produktu

Huge Labs Anabolic One ma silné anabolicko-androgení účinky, svými účinky překonává i klasické steroidy (např. testosterone enanthate nebo propionate), zároveň je silný myostatinový inhibitor, svými účinkami překonává Follistatin 344.  Kombinace nejsilnější SARMS na trhu v kombinaci s anabolickou směsí rostlin, jedinečná alternativa pro všechny co se chtějí vyhnout steroidům a injekcím. Anabolic One nevyvolává žádné významné nežádoucí účinky, je zcela bezpečný. Anabolic One je silně anabolický a silný myostatinový inhibitor v jednom. Představuje anabolické účinky bez vedlejších účinků známých u anabolických androgenních steroidů (AAS). Receptory jsou učinné  jen tam kde je potřeba, tedy ve svalových tkáních a kostech.

Pro sportovce a kulturisty nejlepší alternativou k anabolickým steroidům. Kombinuje všechny pozitivní vlastnosti anabolických steroidů, ale bez jejich možných vedlejších účinků. Jeho velmi silné anabolické působení způsobuje masivní přírůstek svalů a síly, pomáhá budovat masivní a zároveň kvalitní svalové přírůstky. Anabolic One způsobuje masivní nárůst svalové hmoty a síly, který údajně překoná i nejefektivnější hardcore objemové steroidy jako je např. Oxymetholone.

Jedná se o kombinaci 15mg RAD-140, 15mg YK-11  a 300mg anabolickou směs rostlinných extraktů.

 

RAD140 srovnání s testosteronem: V tomto ohledu vykazuje RAD 140 působivý poměr 90:1, což znamená, že má téměř stejné anabolické účinky jako testosteron, avšak neprojevují se u něj androgenní účinky, což je velmi přínosné, jelikož většina vedlejších účinků spojených s užíváním steroidů spočívá v jejich androgenním působení. Bylo by třeba o 40% více testosteronu, aby bylo dosaženo přesně stejného nárůstu svalové hmoty jako u RAD140; a množství RAD 140 by muselo být 60 krát vyšší, aby se začaly projevovat vedlejší účinky na prostatu. Rovněž se neváže na aromatázový enzym, takže zde nedochází k žádným estrogenním vedlejším účinkům. Z důvodu dlouhého poločasu životnosti lze RAD140 podávat pouze jednou denně a není nutno ho užívat denně několikrát. Vykazuje vynikající afinitu kandrogennímu receptoru (Ki = 7 nM) jakož i dobrou selektivitu k nukleárním receptorům jiných steroidních hormonů. Anabolický efekt je ve srovnání s testosteronem o 20 % silnější, ovšem bez nežádoucích a nepříznivých účinků. Jeho mimořádně příznivý poměr anabolického a androgenního efektu s fantastickou hodnotou 90:1 je nepřekonatelný nejen u steroidů, ale i u jiných SARMs.

YK-11 blokuje účinky myostatinu (GDF-8 - protein brzdící růst svalové hmoty), svalové buňky produkují více follistatinu,  rovněž je klasifikován jako velice silný androgenní receptor. To umožňuje dosáhnout podobných výsledků jako u testosteronu, avšak s daleko menšími vedlejšími účinky. Dokáže nabídnout lepší výsledky než jiné steroidy bez nežádoucích účinků. Má silnější anabolické účinky než klasické steroidy jako je DHT. YK-11 se váže na androgenní receptor, má malé androgenní účinky a potlačuje (vědci stále nemohou přijít na to, jakým způsobem) myostatinový efekt. S věkem produkce Follistatinu v těle klesá, čímž se naopak zvyšují nežádoucí účinky myostatinu. YK11 se váže na androgenní receptor, avšak spouští pouze procesy, jenž vyvolávají  klasické vedlejší účinky androgenů, jako je růst tělesného ochlupení, zvýšenou agresivitu a v omezeném rozsahu růst prostaty. Tady ovšem růst prostaty nehrozí díky tomu že je v kombinaci s RAD-140 který má  jedinečnou vlastnost zabraňovat zvětšování prostaty, což ho činí ideálním doplňkem. Když výzkumníci deaktivovali androgenní receptor, YK11 ztratil svůj anabolický účinek. To znamená, že YK11 působí prostřednictvím androgenního receptoru. Když výzkumníci deaktivovali follistatin, anabolický účinek zmizel rovněž. To znamená, že YK11 je anabolický SARM a také myostatinový inhibitor. Mimochodem, starý dobrý testosteron také stimuluje syntézu follistatinu. YK-11 se ukázal jako velice slibný přípravek pro všechny, kdo hledají kvalitní anabolika napomáhající vytváření svalové hmoty. V roce 2013 bylo potvrzeno, že YK-11 lze rovněž užívat, aniž by to vedlo k řadě anabolických účinků, kterým jsou vystaveni lidé, užívající testosteron. Obvykle se u SARM projevují pouze androgenní vedlejší účinky, avšak u tohoto přípravku tomu tak není. K těmto výsledkům se došlo při testování na svalových buňkách v laboratorních podmínkách.  Zjištěné anabolické účinky YK-11 jsou výraznější než výsledky, jichž bylo dosaženo v případě stejné dávky DHT. Blokováním myostatinu podporuje rychlejší, masivnější a lepší růst nové svalové hmoty.

Efektivní dávka RAD-140 a YK-11 začíná mezi 15-30 mg, začátečníkovi postačí 1 tableta Anabolic One, pokročilejší mohou užívat 2 tablety denně, užívat víc jak 2 tablety denně nemá význám.

 

Hlavní účinky
Silný anabolický efekt vede k budování masivní a zároveň kvalitní svalové hmotě, a zlepšení síly, vytrvalosti a výkonnosti, současně podporuje lepší napumpování a prokrvení svalů
Má velmi silné anabolické účinky (při současné androgenní aktivity) (efektivně podporuje proteinovou syntézu, hyperplazii a hypertrofii svalových buněk) bez současných nežádoucích androgenních účinků, a silné antikatabolické účinky (pomáhá ochránit svalovou hmotu před degradací, a udržet sportovcům dosaženou fyzickou kondici a svalovou hmotu i v případě, že právě netrénují)
Užívání Anabolic One vede k svalové hyperplazii (růstu nových svalových vláken) a aktivní hypertrofii (zvětšování objemu stávajících svalových vláken)
Významně zvyšuje výkonnost a vytrvalost, a vede k celkovému a výraznému zlepšení Vaší fyzické kondice
Fantasticka velmi silná anabolická / androgenní aktivita v poměru 90:1, všechny nepříznivé adrenergní účinky jsou v podstatě zcela eliminované
Velmi efektivně blokuje účinky myostatinu - podporuje hyperplazii (růst nových svalových buněk) a aktivní hypertrofii (zvětšování objemu svalových buněk)
Dochází k rychlému, téměř okamžitému zvýšení svalové tvrdosti
Benefity a výhody Anabolic One
Působí příznivě na zlepšení mozkové činnosti, kognitivní výkonnosti, celkové psychické výkonnosti a duševního zdraví
Zabraňuje biochemickému a fyziologickému poškození nervů (Málo se ví, že testosteron a DHT mají přirozenou schopnost příznivě působit na nervové zdraví a udržovat nervové buňky v dobrém stavu)
Žádné nežádoucí škodlivé účinky známe při uživání steroidu (bez hepatotoxicity, olejové pokožky, akné, ztráty vlasů, estrogenu a zvýšené hladiny kortisolu, degradace endogenní produkce testosteronu, masivního zadržování vody, rychlé ztráty výsledků, psychických obtíží, aromatizace, škodlivých účinků DHT, androgenních mutací a jiných zdravotních problémů), pracuje selektivně pouze ve svalstvu!
Přináší výrazný pocit fyzické a duševní svěžesti, celkové pohody, energie a vitality, obnovuje životní vitalitu a elán
Účinkuje  jako inhibitor PDE 5
Silně zvyšuje hladinu testosteronu
Zvyšuje objem svalové hmoty na úkor tělesného tuku
Snižuje vnitřní napětí
Přináší silnější kontrakce svalů
Svalové buňky produkují více follistatinu, jedná se o velice silný myostatinový inhibitor
Nema vliv na hormonální rovnováhu
Posiluje celkovou výdrž organizmu
Kvalitnější a trvanlivější svalové přírůstky
Doporučené užívání a dávkování
Doporučujeme užívat denně 1-2 tablety. Maximální doba užívání 8-12 týdnů.
Pro brutální růst svalové hmoty doporučujeme užívat společně s HGH One.
STRENGTH:
MASS:
ENDURANCE:
FAT LOSS:

jirizis

Monday, 11 September 2017

zatim to nejlepsi co jsem kdy mel. mohu jen doporucit :) nezaznamenal jsem zadne vedlejsi ucinky.pri 2 tab. denne, rychly narust sily, rychla regenerace, zvyseni objemu svalu. TOpka

Log in

create an account

fb iconLog in with Facebook