Loading...

Nákupní košík

Název produktuSKUCena:Počet / UpdateTaxSlevaMedzisúčet
Celková cena
 
No shipment selected

ZVOLTE ZPŮSOB DOPRAVYMedzisúčet:
0,00 €
0,00 €
Poznámka k objednávke

Terms of service

01Neexperimentujeme s žádnými obchodníky a překupníky. Do portofólia jsme zařadili výhradně pouze produkty od špičkových výrobců přední světové kvality - lídrů a průkopníků v této oblasti. Zboží kupujeme přímo od jeho výrobců (lídrů na trhu), se kterými máme velmi dobré a spolehlivé vztahy, a toto nikdy měnit v žádném případě nebudeme!! Protože nám skutečně záleží na tom, abyste za své peníze dostali maximální kvalitu a 100% originální a účinné produkty!!

02 Všichni zákazníci musejí mít 18 let a více, k nákupu našich produktů. Za žádných okolností neneseme žádnou odpovědnost za škody, zdravotní problémy nebo újmy způsobené užíváním produktů: Kupující prohlašuje, že pokud se rozhodl produkty užívat, přesto že byl jasně upozorněn, že tyto produkty jsou výhradně určeny a vyrobeny pouze pro vědecké a výzkumné účely, je to jeho vlastní svobodné rozhodnutí a rozhodl se tak na vlastní riziko, a rozumí, že na základě této smlouvy, se kterou souhlasí potvrzuje koupí produktů, nemá nárok na žádné odškodnění

03Jelikož jsou všechny nabízené výrobky zakoupené a dodané přímo od jejich výrobce, 100% garantujeme jejich pravost, efektivitu a originalitu, kterou si u každého jednoho výrobku můžete ověřit na stránkách výrobce přes unikátní sériové číslo / ověřovací kód, který je uveden na každém zakoupeném výrobku.

04 Někomu se může zdát cena některých produktu vysoká, je to ovšem z těchto 2 důvodu, 1. Zboží je dováženo ze zahraničí 2. U nás nabízené produkty mají 99% obsah účinné latky, to ce týka peptidu i sarms, skutečný rozdíl nakonec i sami uvidíte a pocítíte. Levnější produkty u konkurence mají 94 až 97% čistotu a obsah účinné látky.

05Zboží můžete zaplatit 2 způsoby, 1. Platba předem pomoci Paypal, Western Union nebo Bitcioin. 2. Platba při převzetí zboží, tedy zaslání na dobírku.

06 Zboží k vám zasíláme nejpozději do 24 hodin, v pečlivě zabaleném diskrétním balení přes Slovenskou poštu nebo UPS. Sledovat stav vaší objednávky

07Máte-li nějaké dotazy nebo potřebujete poradit, kontaktujte nás prosím pomoci emailu: [email protected]

PayPalBitcoinWestern UnionSlovenská poštaUPS

Jaká je kvalita, čistota peptidů a sarms, které u vás koupím? Nejvyšší, jakou lze dosáhnout / vyrobit: Jakou vůbec na trhu peptidů a sarms získat můžete! V naší nabídce jsou pouze peptidy a sarms dvou předních světových výrobců a absolutních lídrů v oblasti výzkumu a výroby peptidů: Pepto-Pro a Genesis Biology, používajících nejmodernější technologie a produkujícího jedny z nejkvalitnějších, nejúčinnějších a nejčistších peptidů na světě (s čistotou více než 99%)! Skutečný rozdíl nakonec i sami uvidíte a pocítíte v podobě vynikajících a skutečně excelentních účinků.

V prípade opakovaného neprevzatia zásielky vám bude obmedzené / zablokované odosielanie ďalších objednávok v zmysle obchodných podmienok

PŘIDAT DORUČOVACÍ ÚDAJE (Jméno, adresa..)

(Bill To)
Dodací adresa je stejná s fakturační adresou
Odeslat objednávku

Log in

create an account

fb iconLog in with Facebook