Loading...

Pepto-Pro - CJC-1295 - 2 mg

CJC-1295 - 2 mg

Hodnocení: Nehodnoceno
CJC-1295 - 2 mg / Pepto-Pro
HGH Secretagogue / GHR Peptide
Cena: 40,00 €
Balení:
2 mg
  • Info
  • Hodnocení produktu

CJC-1295 - také známý jako Růstový hormon uvolňující faktor (MOD GRF (1-29) nebo GHRF), nebo jako Somatokrinin (Somatocrinin) je analogem GHRH (hormonu uvolňujícího růstový hormon).

CJC-1295 stimuluje - tvorbu růstového hormonu, a jeho interakce v těle s GHRH produkuje jako výsledek celou "rodinu" růstových hormonů (žádné jiné GHRP nezpůsobí výrobu takového širokého spektra růstových hormonů jako CJC-1295). Velmi cennou a jedinečnou vlastností CJC-1295 je to, že dokáže pozitivně působit na zvyšování množství sekrečních buněk hypofýzy a množství růstového hormonu, které mohou produkovat.

 

CJC-1295 - není vhodný na sólo užívání, a je často užíván ve spojení s GHRP-6, GHRP-2, Hexarelinom nebo Ipamorelinom, aby se dosáhlo synergického účinku, který velmi výrazně zvyšuje množství růstového hormonu.

V praxi se jeví na základě zkušeností a ohlasů uživatelů jako nejpopulárnější kombinace peptidu CJC-1295 spolu s GHRP-2 nebo GHRP-6 a Ženšenem, která je jednou z nejlepších pro získání svalové hmoty. Mnoho uživatelů - sportovců po takové kúře zaznamenalo průměrné zvýšení hmotnosti o 6-9 kg svalové hmoty za 6 až 8 týdnů užívání, a nárůst síly a výkonnosti o cca. 20%. Také se zjistilo, že staré zranění kloubů a vazů přestaly bolet, a došlo k jejich posílení.

Hlavní účinky
Zvyšuje sekreci růstového hormonu v krvi
Pomáhá dosáhnout výraznou tvrdost svalů
Podporuje růst svalové hmoty a síly
Pomáhá efektivně spalovat tuk
Zvyšuje hustotu kostní tkáně
Efektivně posiluje vazy a klouby
Benefity a výhody CJC-1295
Viditelně zlepšuje kvalitu pokožky, má omlazující účinky a vyhlazuje vrásky
Má významný pozitivní vliv na spánek, regeneraci a vitalitu
Doporučené užívání a dávkování
Je 1-3 mcg na 1 kg vlastní hmotnosti, a 1-3 dávky denně, podle požadovaného cíle: Pro účely boje proti stárnutí, stačí, aby se CJC-1295 aplikoval jednou denně před spaním. Pro anabolické účely se obvykle doporučuje několik injekcí denně (2-3x).
There are yet no reviews for this product.

Log in

create an account

fb iconLog in with Facebook