Loading...

Genesis Biology - GW-1516
Genesis Biology - GW-1516 Genesis Biology - GW-1516 Genesis Biology - GW-1516

GW-1516 Maximum Endurance² - 5 mg

Hodnocení: 4/5
GW-1516 - 5 mg (90 tab) / Genesis-Biology
Metabolism, Endurance & Performance Stimulant
Při nákupu 2 balení dostanete 1 balení zdarma!
Cena: 147,00 €
Balení:
90 tabs.
  • Info
  • Hodnocení produktu

Nechce sa vám ísť alebo nemôžete ísť do posilňovne, ale napriek tomu by ste chceli zostať vo výbornej kondícii?
Aj keď to na prvý pohľad zneje ako nemožné, vďaka GW-1516 to je skutočne možné! GW-1516 je naozaj schopný tento problém riešiť, a jeho užívaním sa aktivujú v tele procesy, ktoré sa vyskytujú pri skutočnom cvičení.
GW-1516 (GW-501516, GSK-516) - je modulátorom PPAR-β (proliferátorom peroxizómov aktivovaného receptoru beta), ktorý upravuje spaľovanie tukov prostredníctvom série spoločných mechanizmov. Tento posun mení metabolizmus tela v prospech spaľovania tukov na energiu, súčasne zabráni svalovému katabolizmu alebo zníženej hladine cukru v krvi.

GW-1516 - tiež zvyšuje nárast svalovej hmoty, ktorá zlepšuje glukózovú toleranciu a súčasne znižuje hromadenie tukovej hmoty, a to aj pri vysokom príjme tukov. Z čoho vyplýva, že má skutočne silný účinok proti obezite. Ešte pred olympijskými hrami v Pekingu v roku 2008 bolo vydané vyjadrenie, že GW-1516 môže byť použitý športovcami ako látka zvyšujúca výkonnosť. Od roku 2009 však bol pridaný do zoznamu zakázaných látok. Celkový čas eliminácie GW-1516 môže dosiahnuť aj 40 dní a viac.

TIP:  Zapomeňte na starou klasiku clenbuterol nebo sibutramine, vyzkoušejte novinku GW-1516 která je šetrnější k vašemu zdraví.

Hlavní účinky
Silné spaľovanie prebytočného tuk v dôsledku zvýšenej absorpcie glukózy do tkanív a zvyšenej expresie génov, ktoré sa podieľajú na využití lipidov (namiesto svalových bielkovín a sacharidov sa spaľuje tuk)
Veľký nárast sily a vytrvalosti vášho tela
Zvýšení príjmu glukózy do tkaniv kostrových svalov
Zvýšenou expresiou génov, najmä génov podieľajúcich sa na prednostnom použití lipidov (spaľujúcich tukové tkanivo namiesto sacharidov a bielkovín, za účelom uvoľnenia energie)
Benefity a výhody GW-1516
Zvyšuje nárast svalovej hmoty
Športový výkon ako celok môže byť zvýšený až o 44%
Doporučené užívání a dávkování
Optimálne dávkovanie je 5-10 mg za deň (1-2 tablety).  Má synergický efekt v kombinácii s AICAR, v klinických štúdiách táto kombinácia ukázala oveľa väčší nárast výdrže pri cvičení, ako keď sa užívala zlúčenina GW-1516 samostatne.

 

STRENGTH:
MASS:
ENDURANCE:
FAT LOSS:

Pozor na FAKE neexistující firmu EUROLABS PEPTIDES od podvodníku ze Slovenska! Riskujete nejen své peníze ale hlavně zdraví ! Na tyto podvodníky již upozorňuje Státní zemědělská a potravinářská inspekce !

Pozor na FAKE neexistující firmu EUROLABS PEPTIDES - zkušenosti

michaela

Friday, 22 September 2017

Znatelný rozdíl při fyzické aktivitě, v dietě velmi pomohl. Děkuji

Thursday, 10 November 2016

vše v pořádku + rychlé doručení

alex323

Monday, 31 October 2016

dobré účinky, opravdu fungoval jak měl tedy spaloval tuk a dodával energii..

Log in

create an account

fb iconLog in with Facebook