Loading...

Co jsou SARMs

  Co jsou SARMs? by peptidy-sarms.com Co jsou SARMs?
  SARM - Skvělá alternativa na úrovni anabolických steroidů

  Intro: Problém steroidů

  Androgens are a class of hormones that serve as ligands (a molecule linked to another molecule) that bind to cellular androgen receptors (AR). The androgen receptor is involved in a complex signal transduction pathway that ultimately results in greater expression of specific genes. All anabolic steroids offer their muscle building properties through this binding to the androgen receptor.

  The androgen problems with anabolic steroids or syntetic derivates of testosterone arise from their many undesirable harmful side effects or pharmacokinetic properties. Unfortunately, steroids effects on all androgen receptors in the body, therefore, where it is the opposite undesirable, and just from this spring large part of their adverse effects.

  Hepato-toxicity: The next great problem of oral / tablets steroids is their very high liver toxicity: Unfortunately, clear steroids - syntetic derivates of testosterone has very poor activity and effects when taken orally. Such androgens will be already at first pass through liver metabolism very strong degraded and deactivated. The answer to this problem have been "17-alpha alkylovaný (17aa)" steroidy: Scientists have developed several synthetic testosterone derivatives that have increased oral bioavailability. The first synthetic alteration that scientists utilized is known as 17-alpha alkylované . 17-a alkylation involves the addition of an alkyl group (methyl or ethyl) to the alpha position of the 17 carbon of the steroid backbone. The alkylation at this position prevents the major route of androgen deactivaton – oxidation to a 17-keto steroid – from taking place. This allows a large part of the steroid to avoid liver first pass metabolic degradation. Examples of 17-alpha alkylated steroids are Methyltestosterone and Norethandrolone:

  17 alpha-alkylated-steroids

  Zatímco 17-alfa-alkylované je velmi účinným prostředkem převážně v orální formě steroidů, má však závažnou nevýhodu: Tyto steroidy jsou do určité míry toxické pro játra. Některé z nich jsou toxičtější než ostatní, ale všichni byli spojováni s tímto problémem. Několik případů rakoviny jater byly údajně byly spojeny s 17-a alkylovanými steroidy.

  SARM - Skvělé moderní vylepšení Anabolických steroidů

  SARMs - Selektivní modulátory receptoru androgenu fungují a budují svalovou hmotu na stejném principě jako steroidy: Jsou také vázány na androgenní receptory, ale právě jen tam, -  kde je to žádoucí - pracují pouze ve svalové tkáni - jsou vysoce selektivní , a nemají účinky v ostatních částí těla, tedy tam kde to není žádoucí, to je velmi velký rozdíl oproti anabolickým steroidů! A jedním z klíčových faktorů proč SARMs nemájí žádné škodlivé vedlejší účinky steroidů. Vítejte v úžasném světě SARMs!

  A drug that can either block or stimulate the same nuclear hormone receptor under different conditions is called a selektivní modulátor receptoru. V případě, že může blokovat nebo stimulovat receptor in a tissue selective manner, to může být schopen napodobit blahodárné účinky v jedné tkáni (v našem případě, selektivní ve svalech) a současně, minimalizovat nežádoucí účinky přírodních nebo syntetických steroidních hormonů v ostatních tkáních.

  SARMs nabízí všechny výhody tradičních Anaboických androgenních steroidů (hlavně silnou schopnost budovat svalovou hmotu) zároveň bez nežádoucích vedlejších a škodlivých účinků, které jsou známe u steroidů. Ale to zdaleka není vše:

  Nejnovější a moderní SARM jsou ještě silnější a účinnější při budování svalové hmoty jako Anaboické androgenní steroidy (SARMs má kapacitu a potenciál až neuvěřitelné 200 krát silnější stimulaci růstu svalové tkáně). SARMs jsou nesrovnatelně mnohonásobně více selektivní (80 vice času) než steroidy, to znamená SARMs ale právě jen tam, kde je to žádoucí - pracují pouze ve svalové tkáni. SARMs jsou mnohokrát lepší a víc anabolické poměr / androgenní účinek, například: Anabol / andro poměr u LGD-4033 je 10:1, a tento poměr u RAD140 je neuvěřitelný 90:1 !

  Mezi nejsilěnšjí SARMs v současné době patří YK-11, LGD-4033, RAD-140.

  YK-11 je schopny budovat masivní svalové přírustky, jeho anabolický pověr je 25:1, funguje na stejném principu jako Follistatin, dá se říct že je to to samé akorát v tabletové formě.

  ZÁVĚR: SARMs jsou moderní, silnější a bezpečnější nástupce anabolických steroidů bez jejich škodlivých vedlejších účinků, se kterými klasické anabolické androgení steroidy již nemohou konkurovat..

   

  A připomenutí několik zajímavých faktů o SARMs ještě jednou:

  • SARMs má vysokou orální biologickou dostupnost (nejsou nutné injekce), zároveň nejsou 17-alfa-alkylované (bez methylované sloučeniny) a bez poškození jater, jako při orální formě anabolických steroidů
  • SARMs jsou vysoce selektivní - funguje pouze tam, kde je to žádoucí - pracují pouze ve svalové tkáni, nemají žádné androgenní škodlivé účinky známe při užívání steroidů
  • SARMs mají silnější anabolickou aktivitu než steroidy, skvělý poměr anabolické a androgenní aktivity s delším časem rozpadu (až o 90 minut lepším než steroidy)
  • Nekonverzují na  Dihydrotestosterone (DHT)
  • Nearomatizují na estrogeny
  • SARMs jsou bezpečné při správném užívání
  • SARMs nyní mohou být detekovány v dopingových testech
  • SARMs zabraňují ztrátě svalové hmoty během fáze rýsování a diety
  • SARMs mohou být použity po zranění při přestavbě svalů
  • Účinky SARMs jsou obvykle srovnatelné s použitím syntetického testosteronu (např. testosteron enanthate)
  • SARMs vedou ke kvalitnějším a trvanlivějším svalovým přírůstkům než steroidy
  • SARMs nejsou Pro-hormony!

   

  Nejlepší a doporučené produkty z naší nabídky

  Genesis-Biology-GigaSterone-3XL Genesis-Biology-LGD-4033 Pro Genesis-Biology-RAD140 SarmRoid

  Log in

  create an account

  fb iconLog in with Facebook