Loading...

Genesis Biology - Melatonin
Genesis Biology - Melatonin Genesis Biology - Melatonin Genesis Biology - Melatonin

Melatonin - 3 mg

Hodnocení: 5/5
Melatonin - 3 mg (90 tab) / Genesis-Biology
Deep & Quality Sleep Enhancer
Cena: 17,00 €
Balení:
90 tab.
  • Info
  • Hodnocení produktu

Melatonín - (5-metoxy-N-acetyltryptamín) je dôležitý hormón v ľudskom tele, ktorý je produkovaný v mozgu v epifýze (šuškovitom teliesku), a čiastočne aj v sietnici a gastrointestinálnom trakte. 

Melatonín - reguluje vnútorné hodiny tela a často sa nazýva aj ako "hormón spánku". Tvorbu melatonínu v epifýze ovplyvňuje intenzita svetla (svetlo brzdí jeho tvorbu), preto je produkovaný hlavne v noci, denná sekrécia sa nevykonáva (tvorí sa ho 8 až 10 krát viac v noci ako cez deň). Sila, intenzita, trvanie a kvalita spánku práve závisia od dostatočnej hladiny Melatonínu.  Má tiež aj mierny upokojujúci účinok, pomáha vyrovnať sa so stresom a pocitom nervozity.

Je veľmi dôležitý hlavne pre športovcov, ktorí chcú získať svalovú hmotu a sily, pretože vyššia koncentrácia hormónu Melatonín v krvi počas spánku znamená nielen hlbší spánok, ale súčasne aj viac vyplaveného rastového hormónu - Somatropínu v noci. To je dôvod, prečo mnohí športovci užívajú pravidelne Melatonín pred spaním. Ďalej, vzhľadom k týmto vlastnostiam, hormón melatonín je schopný spomaliť proces starnutia a podporovať perfektnú regeneráciu celého tela počas noci.

Melatonín - môže byť tiež veľmi užitočný k normalizácii a rýchlemu prispôsobeniu sa zmene časových pásiem, pre ľudí, ktorí často cestujú po svete. Je výborný liek na normalizáciu spánku, ktorý vám pomôže veľmi rýchlo sa zbaviť nespavosti. Hlboký spánok normalizuje činnosť všetkých našich orgánov, pomáha telu odpočinúť si a doslova omladzuje a obnovuje poškodené bunky a systémy.

Hlavní účinky
Je nevyhnutný pre kvalitný, hlboký a zdravý spánok
Má upokojujúci účinok a pomáha zbaviť sa stresu a napätia
Je veľmi efektívny liek na zbavenie sa nespavosti
Zabezpečuje perfektnú regeneráciu všetkých telesných orgánov počas spánku, urýchľuje a posilňuje zotavenie organizmu
Benefity a výhody Melatonin
Podporuje vylučovanie HGH v noci, čím pomáha produkovať väčšie a rýchlejšie svalové a silové prírastky
Spomaľuje proces stárnutia, má omladzujúce účinky
Doporučené užívání a dávkování
1 tabletu 30 - 60 minút pred spaním (nie viac ako 2 tablety na noc!) Liek nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy, mladistvých do 16 rokov, osobám s autoimunitným ochorením, ľuďom so sklonom k depresii. Melatonín v kombinácii s vitamínom B6 a zinkom pomáha nielen k posilneniu kvalitného spánku, ale tiež zlepšuje imunitný systém.
STRENGTH:
MASS:
HEALTH:
REGENERATION:

Pozor na FAKE neexistující firmu EUROLABS PEPTIDES od podvodníku ze Slovenska! Riskujete nejen své peníze ale hlavně zdraví ! Na tyto podvodníky již upozorňuje Státní zemědělská a potravinářská inspekce !

Pozor na FAKE neexistující firmu EUROLABS PEPTIDES - zkušenosti

šmejdiř

Sunday, 08 January 2017

spolecne s ibutamoren pro anti-aging + vyborny spanek

patrik

Monday, 11 July 2016

klidný spánek, víc odpočatý, spokojen.

Log in

create an account

fb iconLog in with Facebook